Péče o vlasy

Otázky a odpovědi

 • Přál/a bych si poradenství šité na míru.

   

  Laboratoře Klorane vám nabízejí vaši osobní vlasovou diagnostiku na těchto stránkách.

 • Mohu používat šampony Klorane každý den?

  Šampony Laboratoří Klorane obsahují velmi jemnou mycí bázi, která umožňuje jejich každodenní používání. Šampon s ovesným mlékem a Šampon s mandlovým mlékem jsou obzvláště určeny pro časté použití.

 • Jsou vlasy mužů a žen odlišné?

  Ne, jediný rozdíl je v tom, že ženy mají zpravidla víc vlasů než muži.
  Existují ale odlišné příčiny vypadávání vlasů. Vypadávání vlasů u mužů je dědičné a hormonálního původu,  je to vypadávání chronické a postupně se zvyšující. U žen je vypadávání vlasů spojené zpravidla se stresem, únavou nebo hormonální nerovnováhou např. po porodu,  je to vypadávání reakční, rozptýlené po celé hlavě. Proto vám Laboratoře Klorane nabízejí 2 typy kúr proti vypadávání vlasů – chronickému a reakčnímu.

 • Někdy mám pocit, že péče jako balzámy a masky, které používám, zatěžují moje vlasy.

  Obvykle tato péče vlasy nezatěžuje. Je důležité správně ji aplikovat, tedy po celé délce vlasů až ke konečkům a po 2 až 3 minutách působení vlasy důkladně opláchnout.

 • Jakou roli hraje sébum (maz)?

  Sébum (maz) je vylučováno mazovou žlázou připojenou k vlasovému folikulu (váčku). Jeho úkolem je chránit vlas a vlasovou  pokožku. Po celé délce vlasu vytváří ochranný a lubrikační obal. Ale nadbytek séba může způsobovat podráždění vlasové pokožky a zhoršovat některé stavy lupů. V boji proti nadbytečnému sébu vám Laboratoře Klorane doporučují používat seboragulační Šampon  s výtažkem z kopřivy na mastné vlasy, který progresivně reguluje tvorbu mazu.

NOVINKA

INOVACE

Chinin – kofein


Intenzivní kúra proti vypadávání unavených vlasů.


Více informacíPorozumět

Oblíbené

0  Produkt(y)

Chytám se navštívit lékárnu

Zatím jste nezvolil/a žádný produkt