O rostlinách

Olivovník

Olivovník

Olea europaea L.

Čeleď Olivovníkovité

Využití v přípravcích Klorane

Zvolili jsme druh Olea europaea L. rostoucí v Řecku na peloponéském poloostrově. Sklízíme jeho vzácné olivy Koroneiki, a respektujeme přitom okolní ekosystém (podle zásad Botanické expertízy Pierre Fabre).

Vlastnosti rostlinného výtažku

Při lisování oliv v den sklizně získáváme oddělením od olivového oleje vitální vodu s vysokým obsahem polyfenolů (antioxidantů) a vyživujících složek. Tento elixír mládí stimuluje vlasovou pokožku a zvětšuje průměr vlasového vlákna.

Botanické informace

Tradiční využití

Olivovník je tradiční strom oblasti Středomoří, zázrak života a symbol dlouhověkosti a odolnosti. zelené zlato jeho plodů je známé pro jeho vyživující a antioxidační schopnosti.

KLORANE Péče o vlasy

ZRALÉ VLASY - HUSTOTA A VITALITA

Olivovník

Chybí Vašim vlasům hustota a vitalita?
Chcete chránit jejich mládí? Nová řada vlasové péče s esenciálním výtažkem z oliv bojuje proti stárnutí vlasů. Její tajemství? Vitální voda z oliv s vysokým obsahem vyživujících složek, minerálů a hlavně antioxidantů. Esenciální výtažek z oliv proniká do nitra vlasu a dodává mu sílu a odolnost od kořínků ke konečkům. Vlasy jsou viditelně silnější, pružné a zdravé. Vrací se jim hustota a vitalita.
Objevte nový rituál péče pro zravé vlasy.

  • Koncentrát bez oplachování s esenciálním výtažkem z oliv
    > Více
  • Balzám na vlasy s esenciálním výtažkem z oliv
    > Více
  • Šampon s esenciálním výtažkem z oliv
    > Více

Oblíbené

0  Produkt(y)

Chytám se navštívit lékárnu

Zatím jste nezvolil/a žádný produkt