Ekologicky koncipovaná řada

Datlovník pouštní: ekologicky koncipovaná řada
Klorane, značka zavazující se k ochraně a valorizaci rostlinného dědictví již více než 50 let, čerpá svou inspiraci v přírodě.

V době postupného vyčerpávání přírodních zdrojů planety musí Laboratoře Klorane orientovat svůj výběr na zdrojeomezující dopad na naši planetu.

 

Centrem tohoto přístupu managementu životního prostředí zaměřeného na produkt je nástroj nazývaný Analýza životního cyklu.

Přesným měřením dopadu na životní prostředí u každé etapy vývoje produktu umožňuje identifikovat přijmutí opatření vedoucí k:


  • Snížení spotřeby zdrojů energie,
  • Redukci emisí odpadu nebo CO2,  
  • Zachování kvality a účinnosti produktu

 

 

 

 

Známka Ecocert 26000

Podíl Laboratoří Klorane na těchto 3 pilířích byl vyhodnocen společností ECOCERT, která ohodnotila angažovanost značky při uvedení nové řady Datlovník pouštní udělením známky excelence, nejvyšším možným uznáním.


Laboratoře Klorane jsou tak první dermokosmetickou značkou oceněnou společností ECOCERT 26000.


                   


Co je to známka Ecocert 26000?ECOCERT 26000 je vyhodnocovací model vyvinutý společností ECOCERT umožňující organizacím měřit jejich úroveň zralosti v oblasti společenské zodpovědnosti.
Tento model byl vytvořen na základně principů mezinárodní normy ISO 26000 o společenské zodpovědnosti organizací.Globální 360° postup

Díky našemu zapojení do programu "Velká zelená zeď", vytvoření ekologicky koncipované řady a prosperitě našeho řetězce výjimečné kvality s názvem Botanická Expertiza Pierre Fabre, odpovídáme třem základním principům nezbytným pro úspěch projetku Trvale udržitelného rozvoje:

  • Sociální etika,
  • Ekonomická účinnost,
  • Ochrana životního prostředí.Řada Made in FranceOblíbené

0  Produkt(y)

Chytám se navštívit lékárnu

Zatím jste nezvolil/a žádný produkt